REHABILITACJA KRĘGOSŁUPA To kompleksowe postępowanie z pacjentami cierpiącymi na ostre oraz przewlekłe dolegliwości: kręgosłupa szyjnego, piersiowego oraz lędźwiowego.

Leczenie dolegliwości bólowych kręgosłupa rozpoczyna się dokładnym wywiadem i badaniem. Leczenie fizjoterapeutyczne i ostoepatyczne polega na równoważeniu i zmniejszaniu napięć mięśniowych oraz przyspieszenie procesu leczenia. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i indywidualnie dostosowana jest terapia oraz ilość wizyt.
Rehabilitacja kręgosłupa dotyczy zarówno postępowania po zabiegach operacyjnych w obrębie kręgosłupa jak również rehabilitacji zachowawczej polegającej na usprawnianiu dolegliwości bólowych kręgosłupa oraz zapobieganiu nawrotów dolegliwości w przyszłości

Terapia kręgosłupa Obejmuje:

  • rehabilitację po zabiegach operacyjnych,
  • rehabilitację kręgosłupa w leczeniu m.in. dyskopatii szyjnej, piersiowej, lędźwiowej, bóli mięśniowo- powięziowych,
  • Zapobieganie dolegliwości bólowych kręgosłupa poprzez odpowiednią diagnostykę i dobór prawidłowych ćwiczeń.

Na rehabilitację kręgosłupa składa się:

  • kompleksowa diagnostyka funkcjonalna, której celem jest rozpoznanie przyczyn zwiększonych obciążeń działających na kręgosłup.
  • Terapia manualna obejmująca nowoczesne metody pracy dające szybkie, skuteczne i długotrwałe efekty,
  • Zalecenia profilaktyczne dotyczące czynności dnia codziennego oraz ćwiczeń.

 

Koszt wizyty: 90 zł

Ilość wizyt ustalana jest indywidualnie dla każdego pacjenta, zwykle jest to 3-5 wizyt w odstępach raz lub dwa razy w tygodniu.

Rejestracja telefoniczna Pn- Pt od 8:00 do 20:00 pod numerem 511890149

NOWA WERSJA