Marcin Kanafek

O mnie

Jestem magistrem fizjoterapii – absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Obecnie kształcę się na 5 letnich studiach podyplomowych Sutherland College of Osteopathic Medicine. Moim głównym obiektem zainteresowań fizjoterapeutycznych jest rehabilitacja ortopedyczna, sportowa, pourazowa oraz terapia schorzeń kręgosłupa . W swojej praktyce wykorzystuję specjalistyczne metody kinezyterapii, terapii manualnej, osteopatii oraz tapingu medycznego. Niezbędną wiedzę i doświadczenie potrzebne do prowadzenia leczenia zdobyłem na wielu kursach doszkalających oraz poprzez praktykę fizjoterapeutyczną w krakowskich oraz trójmiejskich placówkach fizjoterapeutycznych.

Szkolenia i metody pracy:
– Osteopatia
– Terapia manualna szkoły niemieckiej
– Techniki energizacji mięśni
– Techniki aktywnego rozluźniania
– Dysbalans mięśniowo – powięziowy
– Terapia punktów spustowych
– Kinesiology Taping (plastrowanie dynamiczne)

Poza pracą pasjonuję się sportem i zdrowym trybem życia. Jestem instruktorem narciarskim i czynnym żeglarzem z uprawnieniami śródlądowymi i morskimi, byłym zawodnikiem olimpijskiej regatowej klasy laser.

Marcin Kanafek – ZnanyLekarz.pl

Masz pytania? Zapraszam do kontaktu.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej,  zapraszamy do zakładki kontakt. Napiszs lub zadzwoń, postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania.